10 Lutego 35a, Gdynia

Skup srebra Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto i online

Masz w domu srebrną biżuterię, srebrne naczynia, sztućce, monety, sztabki, granulat  lub srebrne styki? Nie używasz ich, a potrzebna Ci gotówka? Oferujemy konkurencyjne ceny skupu srebra. Przynieś je do naszego antykwariatu lub wyślij nam zdjęcia. Od lat prowadzimy skup srebra w formie wysyłkowej. Wycenimy Twoje srebro i szybko wypłacimy pieniądze. Skupujemy także elementy naczyń i przedmiotów ze srebra tzw. skup złomu srebra.

Gdzie sprzedać stare srebro?

Srebrne przedmioty mogą mieć bardzo różną wartość. Niektóre z nich, mimo, że na pierwszy rzut oka wydają się złomem, mogą dać Ci spory zastrzyk gotówki. Nie mając wiedzy na temat próby srebra i cen skupu srebra możemy zostać zwyczajnie wykorzystani i zgodzić się na zaniżoną wycenę. Dlatego srebro najlepiej sprzedawać w pewnych placówkach, które z góry przedstawiają przejrzyste i jasne warunku skupu srebra oraz najlepszą cenę.

Skup srebra w Gdyni

Nasz antykwariat prowadzi skup srebra w Gdyni. Skupujemy stare przedmioty ze srebra, zarówno te w dobrej jak i słabej kondycji. Oferujemy przejrzyste warunki wyceny. Płacimy gotówką. Jesteś z Gdańska, Gdyni, Sopotu, okolic Trójmiasta lub województwa pomorskiego? Odwiedź nasz antykwariat Numizmat, który mieści się w centrum Gdyni. Zadzwoń lub napisz do nas maila i zapytaj o wycenę.

Skup srebra Gdynia Gdańsk Sopot Numizmat
Skup srebra Gdynia Gdańsk Sopot Numizmat

MONETY ANTYKI

Paweł Bryżuk

ul. 10 Lutego 35a
81-364 Gdynia

Otwarte od Poniedziałku do Piątku 10:00-15:30

Soboty do uzgodnienia

tel.: 794 415 490

sklepnumizmat@wp.pl

 

Skup srebra cena

Cena skupu srebra zależy od jego próby. Srebro nie występuje w postaci 100% czystej. Jest łączone z innym metalem. Próba srebra określa ilość srebra w stopie. Im wyższa tym szlachetniejszy stop srebra posiadamy. Przy transakcjach hurtowych możliwa negocjacja ceny.

Próba srebraCena skupu ( zł / gram)
9992,30 zł za gram
9251,85 zł za gram
8001,55 zł za gram
6251,10 zł za gram
4000,50 zł za gram

Jakie srebro skupujemy?

Skup srebra Gdańsk
Skup srebra Gdańsk

Skup srebra – próba 999

Próba 999 to najczystsza próba srebra w jakiej występuje ten kruszec. Zawiera 99,9% samego srebra. Jest jednak bardzo delikatna, to też zwykle srebro tej próby sprzedawane jest w sztabkach, granulacie lub monetach inwestycyjnych.

Skup srebra – próba 925

Próba 925 to jedna z najbardziej rozpowszechnionych i zarazem najwyższa próba w jakiej występuję srebro w formie użytkowej np. głównie biżuterii. Zawiera 92,5% srebra, reszta to domieszka innych metali.

Skup srebra – próba 800

Srebrne przedmioty codziennego użytku, takie jak sztućce, czy naczynia, zwykle będą wykonane właśnie ze srebra w próbie 800. Mniejsza ilość srebra, 80% procent, zapewnia tym przedmiotom większą trwałość w codziennym użytkowaniu przy utrzymaniu ich optymalnej wartości.

Srebrne styki

Poza rynkiem jubilerskim srebro wykorzystywane jest także w przemyśle. Srebro chroni przed korozją, jest także świetnym przewodnikiem. Srebrne styki to nazwa, która określa srebro znajdujące się w urządzeniach elektrycznych, przełącznikach czy przewodach. Takie srebro także skupujemy.

Skup srebra Gdynia
Skup srebra Gdynia

Złom srebra cena

Często w posiadaniu mamy srebrne przedmioty lub ich pojedyncze elementy konstrukcyjne, niewiadomego pochodzenia i próby, zniszczone i pokryte patyną, które wydają się nam mało warte i przede wszystkim bezużyteczne. Tego rodzaju różności nazywaj się potocznie złomem srebra. Nie oznacza to jednak, że są to śmieci. Wszystko co wykonane jest choćby w części metali szlachetnych może mieć sporą wartość, zależnie od próby. Zanim wyrzucisz je na śmietnik sprawdź ich wartość. Cena złomu srebra może bowiem niespodziewanie dać Ci zastrzyk gotówki.

 

Skup srebra online przez internet
Wysyłkowy skup srebra

Skupujemy srebro od osób, które z różnych powodów nie mogą stawić się bezpośrednio w naszym antykwariacie. Przejrzyste ceny skupu srebra sprawiają, że wiele osób współpracuje z nami także zdalnie – wysyła nam zdjęcia srebra do wyceny. Jak to wygląda w praktyce?

Krok 1. Właściciel robi zdjęcie przedmiotów ze srebra, które chciałby sprzedać i wysyła nam mailem, SMS lub pocztą.

Krok 2. Przygotowujemy wstępną wycenę oraz szczegóły transakcji.

Krok 3. Po akceptacji wstępnych warunków i ceny przesyłamy umowę zakupu i opłacamy kuriera.

Krok 4. Kurier odbiera od Klienta srebro wraz z podpisaną umową.

Krok 5. Badamy próbę srebra oraz dokładnie ważymy przedmioty. Jeśli próba srebra różni się od deklarowanej lub w towarze zawiera się więcej srebra, niż klient zadeklarował, to wypłacamy kwotę adekwatną do zmierzonej ilości i próby srebra.

Krok 6. Pieniądze wysyłamy na wskazany w umowie rachunek bankowy.

Cała transakcja jest bezpieczna dla klienta i pozwala na szybką wypłatę pieniędzy.

Skup srebra Gdańsk, Gdynia, Rumia, Trójmiasto oraz skup srebra online przez internet – skup złomu srebra, skup srebrnych sztućców, skup biżuterii – atrakcyjna cena srebra próby 800/925

Odwiedź nasz antykwariat w Gdyni ul. 10 Lutego35a