10 Lutego 35a, Gdynia

Skup złota Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto i online

Masz w domu złotą biżuterię, złote zegarki, monety, sztabki lub złom złota? Nie używasz ich, a potrzebna Ci gotówka? Oferujemy najlepsze ceny skupu złota. Przynieś je do naszego antykwariatu lub wyślij nam zdjęcia. Od lat prowadzimy skup złota w formie wysyłkowej. Wycenimy Twoje złoto i szybko wypłacimy pieniądze. Skupujemy także uszkodzone złote przedmioty tzw. skup złomu złota , platynę i pallad

Gdzie korzystnie sprzedać  złoto?

Złote przedmioty mogą mieć bardzo różną wartość. Niektóre z nich, mimo, że na pierwszy rzut oka wydają się złomem, mogą dać Ci spory zastrzyk gotówki. Nie mając wiedzy na temat próby złota i cen skupu złota możemy zostać zwyczajnie wykorzystani i zgodzić się na zaniżoną wycenę. Dlatego złoto najlepiej sprzedawać w pewnych placówkach, które z góry przedstawiają przejrzyste i jasne warunku skupu złota oraz najlepszą cenę.

Skup złota w Gdyni

Nasz antykwariat prowadzi skup złota w Gdyni. Skupujemy wszystkie stare przedmioty ze złota, zarówno te w dobrej jak i słabej kondycji. Oferujemy przejrzyste warunki wyceny. Płacimy gotówką lub przelewem. Jesteś z Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumii, okolic Trójmiasta lub województwa pomorskiego? Zastanawiasz się, gdzie sprzedać złoto? Odwiedź nasz antykwariat Numizmat, który mieści się w centrum Gdyni. Zadzwoń lub napisz do nas maila i zapytaj o wycenę.

Skup srebra Gdynia Gdańsk Sopot Numizmat
Skup złota Gdynia Gdańsk Sopot Numizmat

MONETY ANTYKI

Paweł Bryżuk

ul. 10 Lutego 35a
81-364 Gdynia

Otwarte od Poniedziałku do Piątku 10:00-15:30

Soboty do uzgodnienia

tel.: 794 415 490

sklepnumizmat@wp.pl

 

Skup złota cena

Cena skupu złota zależy od jego próby. Złoto najczęściej nie występuje w postaci 100% czystej. Jest łączone z innym metalem. Próba złota określa ilość złota w stopie. Im wyższa tym droższy stop złota posiadamy. Przy ilości ponad 100 gram złota możliwa negocjacja ceny.

Próba złotaCena skupu ( zł / gram)
999do 300 zł za gram
900do 250 zł za gram
750do 190 zł za gram
585do 150zł za gram
333do 70 zł za gram
Platyna 999do 125 zł za gram
Pallad 999do 130 zł za gram

Jakie złoto skupujemy?

Skup złota Gdańsk

Skup złota – próba 999 – 24 karaty

Próba 999 to najczystsza próba złota w jakiej występuje ten kruszec. Zawiera 99,9% samego złota. Jest jednak bardzo delikatna, to też zwykle złoto tej próby sprzedawane jest w sztabkach, granulacie lub monetach inwestycyjnych.

Skup złota – próba 750 – 18 karatów

Próba 750 to jedna z najbardziej rozpowszechnionych i zarazem najwyższa próba w jakiej występuję złoto w formie użytkowej np. głównie biżuterii i zegarków. Zawiera 75% złota, reszta to domieszka innych metali.

 

                                                                  Skup złota – próba 585 – 14 karatów

Złote przedmioty codziennego użytku, takie jak łańcuszki, pierścionki, spinki i inna biżuteria zwykle będą wykonane właśnie ze złota w próbie 585. Mniejsza ilość złota, 58% procent, zapewnia tym przedmiotom większą trwałość w codziennym użytkowaniu przy utrzymaniu ich optymalnej wartości.

                                                                  Skup złota – próba 333 – 8 karatów

Biżuteria ze złota próby 333 ma niższą wartość od najbardziej popularnej próby 585. Zawiera tylko 33 % czystego złota w stopie. Takie złoto także skupujemy.

Skup złota Gdynia

Złom złota cena

Często w posiadaniu mamy złote przedmioty lub ich pojedyncze elementy, niewiadomego pochodzenia i próby, zniszczone i pokryte patyną, które wydają się nam mało warte i przede wszystkim bezużyteczne. Tego rodzaju różności nazywaj się potocznie złomem złota. Nie oznacza to jednak, że są to śmieci. Wszystko co wykonane jest choćby w części metali szlachetnych może mieć sporą wartość, zależnie od próby. Zanim wyrzucisz je na śmietnik sprawdź ich wartość. Cena złomu złota może bowiem niespodziewanie dać Ci zastrzyk gotówki.

 

 

Skup złota online przez internet
Wysyłkowy skup złota

Skupujemy złoto od osób, które z różnych powodów nie mogą stawić się bezpośrednio w naszym antykwariacie. Przejrzyste ceny skupu złota sprawiają, że wiele osób współpracuje z nami także zdalnie – wysyła nam zdjęcia swojego złota do wyceny. Jak to wygląda w praktyce?

Krok 1. Właściciel robi zdjęcie przedmiotów ze złota, które chciałby sprzedać i wysyła nam mailem, SMS lub pocztą.

Krok 2. Przygotowujemy wstępną wycenę oraz szczegóły transakcji.

Krok 3. Po akceptacji wstępnych warunków i ceny przesyłamy umowę zakupu i opłacamy kuriera.

Krok 4. Kurier odbiera od Klienta złoto wraz z podpisaną umową.

Krok 5. Badamy próbę złota oraz dokładnie ważymy przedmioty. Jeśli próba srebra różni się od deklarowanej lub w towarze zawiera się więcej złota, niż klient zadeklarował, to wypłacamy kwotę adekwatną do zmierzonej ilości i próby złota.

Krok 6. Pieniądze wysyłamy na wskazany w umowie rachunek bankowy.

Cała transakcja jest bezpieczna dla klienta i pozwala na szybką wypłatę pieniędzy.

Skup złota Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia,  skup złota Trójmiasto, woj. pomorskie oraz skup złota online przez internet – skup złomu złota, skup złotej biżuterii, atrakcyjna cena złota próby 585 / 750 /999. Skupujemy również takie metale szlachetne jak srebro, platyna i pallad.

Zastanawiasz się gdzie sprzedać złoto w Gdyni?
Odwiedź nasz antykwariat w Gdyni ul. 10 Lutego 35a